VBATools

Pobierz dane PayPal

by on Mar.02, 2016, under Oprogramowanie, Outlook, Płatne

Dodatek_Pobierz_PayPal_konfigurator_2Rozwiązanie to, pomaga pobierać dane z treści wiadomości email, potwierdzeń zawarcia transakcji na portalu PayPal. Efektem końcowym jest nowy jak i wskazany plik CSV (opcja dopisania danych).

Mechanizm zorientowany jest na angielską wersje potwierdzenia w obrębie 2-ch rodzajów szablonów*. Jego działanie sprowadza się do zaznaczenia wiadomości w folderze poczty, z których zamierzamy pozyskać dane (lub przetworzenie wszystkich wiadomości w otwartym folderze poczty) i uruchomienie interfejsu umieszczonego pod ikoną w Menu aplikacji. Interfejs można również uruchomić spod prawego klawisza myszy, po zaznaczeniu wiadomości w folderze poczty.

*Szablony zawierające tytuły:

  • Notification of payment received”
  • Notification of an Instant Payment Received”

Dodatek ten pozwala szybko wykorzystać dane klientów aby utworzyć listy mailingowe czy realizować działania wspomagające sprzedaż. Plik wynikowy posiada “;” jako znak podziału, co pozwala bez przeszkód otwierać go w Excelu, a dzięki temu rozwiązaniu tworzyć grupy czy indywidualne kontakty w Outlook.

Interface zapamiętuje ustawienia jak i również podczas realizacji pokazuje stan eksportu. Na życzenie możliwe modyfikacje narzędzia podlegające osobnemu rozliczeniu.

Produkty powiązane to Utwórz maila z kodu HTML, Pojedyncza wysyłka maili oraz Przeniesienie wiadomości z utworzeniem podfolderów jako dodatki COM do Outlooka. 

Dodatek COM zgodny z Office >= 2010 (oraz 365) dla 32 i 64bit


Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.
:, , , , , , , ,

Leave a Reply