VBATools

Profil

Portal VBATools.pl powstał z myślą wypromowania sprawdzonych rozwiązań biznesowych. Projekt ten to zrzeszenie osób realizujących zlecenia opartych na faktycznych problemach w Office.

Dzięki opisanych na jego łamach artykułach dowiesz się sam jak zautomatyzować procesy, które zabierają tobie i twojej firmie zbyt wiele czasu. Jak rozwiązać problemy, co do których do tej pory nie było utworzonych, gotowych narzędzi. Dowiesz się także jak sprostać czynnościom odrzuconym przez Ciebie jako zbyt skomplikowane lub generujące poważne nakłady pracy twojego działu.

Cechuje nas doświadczenie w programowaniu Excela, Outlooka oraz Power Pointa i Worda, jako najpopularniejszych programów pakietu Office, jakie można spotkać w codziennej pracy biurowej. Tworzymy również samodzielne aplikacje na zamówienie pod system Windows.

Jeżeli rozwiązanie, które znajduje się na ww. portalu szczególnie Cię zainteresuje, skontaktuj się z nami. W komentarzach do artykułów możesz podzielić się spostrzeżeniami. Jesteśmy w stanie zrealizować podobny projekt u ciebie, bądź udostępnić gotowe, napisane już rozwiązania.

Zdjecie_Technet

Poza pracą edukacyjną oraz projektową, zorientowaną na indywidualne otoczenie kontrahenta, oprócz artykułów i porad publikowanych na portalu MSDN oraz Outlook.pl, oferujemy również oprogramowanie jak i dodatki do Office, które szczególe polecamy (nie tylko ze względu na ich atrakcyjną cenę, ale na prostotę ich użycia). W ramach ich rozwoju, przysługuje Ci możliwość darmowych aktualizacji i suportu w okresie 6m. W przypadku zakupu dodatków instalację na wielu stanowiskach reguluje ilość licencji.

Jeśli chciałbyś rozwinąć utworzone przez nas dodatki, dopasować do swoich oczekiwań lub zaproponować całkiem nowe rozwiązania do wykonania, zapraszamy do panelu dyskusyjnego w grupie portalu Facebook.

MVP, Mgr informatyki – Shon Oskar.
Założyciel i koordynator projektu.
Biegły sądowy z dz. informatyka.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.