VBATools

Dwie nowe funkcje odpowiedzi grupowej w Outlooku

by on Dec.15, 2021, under Newsy

W jednym z rozwiązań dotyczących pobieraniu kontaktów z zaznaczonych wiadomości, zostały dodane dwie nowe funkcjonalności polegające na odpowiedzi do adresatów pochodzących z kilku zaznaczonych wiadomości. Usuwa on duplikaty oraz adres posiadacza konta, z którego akcję wykonujemy.

Ta funkcjonalność pozwala po zebraniu lub przekierowaniu wiadomości do odpowiedniego pod folderu jednym klikiem odpowiedzieć do zaznaczonych. Rozwiązanie posiada w konfiguratorze możliwość dedykowania adresów do pól DO/DW czy UDW. Ale przy rozwiązaniu wysłania osobno, można zachować anonimowość korespondencji, nie przejmując się dopiską “Undisclosed Recipients” jaką może zauważyć odbiorca.

Drugą funkcjonalnością jest podobna czynność, ale z podstawieniem treści wiadomości pochodzącą z przygotowanego wcześniej szablonu. Samo przygotowanie jest trywialne, ponieważ wystarczy utworzyć email dostosowując go, co do treści i grafiki, następnie uposażając w temat zapisać na dysku pod konkretną nazwą w formacie oft. Można oczywiście przygotować ją profesjonalnie przy pomocy zastosowania kodu HTML, następnie podłączyć do konfiguratora.

Oto konfigurator rozwiązania, w którym możemy ustawić cel dla adresów oraz pliki szablonu:

Co dalej, może automatyczną odpowiedź z jego zastosowaniem jak w regule czy w rozwiązaniu dla Allegro, którego adresat jest ukryty pod aliasem. chmm…


UWAGA – z ostatniej chwili: Planuje opracować zapis szablonu pod konkretną nazwą z jednoczesnym ustawieniem w konfiguratorze!!!

Osoby decydujące się już teraz na rozwiązanie mogą liczyć na UPG przez 6msc od zakupu.


(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.

:, , , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała