VBATools

Zamień DOCx na PDF

by on Apr.09, 2014, under Oprogramowanie, Płatne, Word

Dodatek do MS Word służący do hurtowej zamiany dokumentów na format PDF.

Dzięki niemu, bez straty czasu na mozolne otwieranie każdego dokumentu i zapis w formacie PDF, pobierze ze wskazanej lokalizacji wszystkie dokumenty i transponuje je do tego formatu. Narzędzie świetnie nadaje się do przygotowania załączników wiadomości elektronicznej umów, faktur czy innych dokumentów, które nie powinny zostać przez odbiorcę zmienione. Jego drugi moduł posiada właściwość połączenia dokumentów.

Świetnie nadaje się do automatyzowania tej czynności gdy generuje się dokumenty używając korespondencji seryjnej.

W połączeniu z dodatkiem Redystrybucja załączników lub narzędziem Generator maili spersonalizowanych ułatwi dostarczanie ich w ciągu kilku minut do  odbiorców/klientów czy usługodawców.

Dodatek również posiada drugi moduł, łączący wiele dokumentów w jeden, z możliwością łączenia i utworzenia jednego PDFa z kilku wybranych plików, co pokazuje druga animacja.

Zamień_DOCx_na_PDF3W ostatniej wersji dodano zapamiętałe ostatniej lokalizacji, połączenie łączne lub rozdzielenie znakiem nowej strony oraz dodanie scalenia plików RTF.

Przy tej okazji polecam też dodatek do MS Excel Drukowanie zbiorczego PDF

Poniżej filmy [YT] z działania rozwiązania:

oraz drugi: 

Dodatek zgodny z Office >= 2013 (oraz 365) dla 32 i 64bit


Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.
:, , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply