VBATools

Kartki Świąteczne, okolicznościowe i pozdrowienia… wysłane

by on Dec.30, 2014, under Newsy

Post_small_pixZastanawiacie się czy wysłane jak należy?

No tak, ale co tam. Wszyscy wysyłają kartki elektroniczne. Cały świat to robi (ale czy bez względu na to, że może być zapisany jako spamer?) Oczywiście że nie!

Najlepiej wysłać każdą z wiadomości osobno. W tedy mamy pewność że pomimo nieaktualnego adresu z grupy, reszta wiadomości dojdzie. Jeśli mamy wielu przyjaciół, zaprzyjaźnionych firm czy też po prostu osób, których chcemy obdarować informacją należny użyć narzędzi do wysyłania wiadomości pojedynczo. 

VBATools ma w ofercie parę podobnych rozwiązań.

  1. Najprostszym w obsłudze jest dodatek do Outlooka, w którym wystarczy po przygotowaniu wiadomości uruchomić ikonę “Wyślij osobno do adresatów“, aby każdy z odbiorców otrzymał identyczną kopię.
  2. Innym rozwiązaniem jest mechanizm jakim jest dodatek do Excela “Redystrybucja załączników“, posiadający własnego klienta poczty (nie trzeba Outlooka czy innej aplikacji). W tym dodatku możemy podłączyć plik HTML w którym mamy zapisaną naszą wiadomość.
  3. Trzecim, coraz bardziej powszechnym mechanizmem jest “Generator maili“. Ten, ze względu na swoją wszechstronność oraz korzystanie z dobrodziejstw MS Outlooka, oferuje nam nie tylko podłączenie kontentu, ale i jego personalizację (wraz z plikami, które akurat w przypadku pozdrowień świątecznych są drugorzędne). Czyli każdy z odbiorców może być wymieniony z imienia czy też w wiadomości czy temacie może być zawarta jakakolwiek indywidualna informacja.

Zainteresowanych zapraszam na stronę produktową, gdzie można pobrać wersje DEMO i przetestować rozwiązania oraz na stronę z cennikiem produktów VBATools.

:, , , ,

Leave a Reply