VBATools

Auto DW lub UDW

by on Feb.13, 2016, under Oprogramowanie, Outlook, Płatne

Codziennie wysyłamy stosy maili. Ważnych i mniej ważnych. Tymi pierwszymi musimy czasem się dzielić. I tutaj rozwiązanie, które zapobiega przed brakiem ich podłączenia podczas wysyłania wiadomości.

Wiele też razy można spotkać się z sytuacją, gdy jesteśmy zobligowani aby wiadomości przesyłać współpracownikowi na odrębną skrzynkę. To rozwiązanie realizuje tą czynność automatycznie, bez deklarowania następnego odbiorcy.

Rozwiązanie posiada możliwość deklarowania wielu adresów, po przez zastosowanie znaku “;” jako rozdzielnika. Ponadto dla opcjonalnego pola “Stosuj jeśli w polu DO występuje” jest możliwość wpisania części adresu (np domeny). Dla zainteresowanych klientów pole to może być zamienione na pole “Temat wiadomości”. Opcjonalnie można skorzystać z wyboru konta na które mechanizm ma reagować. Brak zastosowania checka dodatek dodaje adresatów do każdej wysłanej poczty (o ile w “Stosuj jeśli…” brak jest ograniczeń).

Dodatek dedykowany jest na Outlooka z pakietu Office a jego mechanizm nie jest rozwiązaniem serwerowym. Wysyłanie poczty z innego stanowiska podłączonego do tego samego konta nie będzie realizować zakładanych czynności dodawania adresatów.

W przypadku czyszczenia ustawień przez mechanizmy wspomagające pracę systemu, zaleca się hibernację jednostki wraz z uruchomioną aplikacją Outlook.

vbatools_koszt_80

Produkty powiązane to Utwórz maila z kodu HTML, Pojedyncza wysyłka maili oraz Przeniesienie wiadomości z utworzeniem podfolderów jako dodatki COM do Outlooka.

Dodatek zgodny z Office >= 2013 (oraz 365) dla 32 i 64bit

Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.
:, , , , , , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of kabzinski
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała