VBATools

Szkolenie Średnio-Zaawansowane dla firm

by on Jun.12, 2023, under Newsy

Odbyło się szkolenie z nauki programowania i tworzenia formularzy w VBA na poziomie średnio-zaawansowanym. Trzy dniowe spotkanie zrealizowane było wraz z warsztatami w siedzibie klienta.

Zamówienie opiewało na niestandardowe, specjalistyczne działania oparte o tematykę całkowania, liczenie pierwszej i drugiej pochodnej, wyciąganie wielomianu, pobranie algorytmu linii trendu 4go poziomu i budowania kalkulatora realizującego obliczenia, potrzebne w dziedzinie budowy okrętów.

Do tego: wyświetlanie komunikatów na obrazach graficznych, prace na macierzach, pisanie własnych funkcji jak i standardowe działania takie jak: pętle, kolekcje, praca z kontrolkami CC1, praca na tablicach, dynamiczna zmiana i wyświetlanie komunikatów, relacje między tabelami, TP i PQ, rodzaje wiązania zalety i wady, FSO: praca na plikach tekstowych, tworzenie, modyfikacje, odczyt, współpraca z innymi aplikacjami office.

Jeśli masz zamiar również zamówić szkolenie dla swojej firmy, zapraszam do kontaktu. Ustal dogodny termin, prześlij zakres jaki będzie dla twojej firmy interesujący do omówienia. Do 20 os cena stała. Do tego certyfikaty oraz materiały ze szkolenia.

:, ,

Leave a Reply