VBATools

Szkolenia MS Excel / Outlook

by on Jan.12, 2014, under Usługi

Dodatek_szkolenia_MS_OfficeDla większości z nas szkolenia to czas, kiedy nasza osobista edukacja czy zdobyta w praktyce wiedza potrzebuje weryfikacji, świeżego spojrzenia popartego przykładami, interakcji z prowadzącym. To wszystko można kupić zamawiając szkolenie w VBATools.

Na łamach tego portalu oferujemy usługę indywidualnych szkoleń z dojazdem do klienta na terenie całej Polski (dzięki współpracy z certyfikowanym sztabem szkoleniowców oferujemy również spotkania zamknięte dla firm na terenie Dolnego Śląska oraz Mazowsza).

Oferuje szkolenie zaawansowane, tak aby uczestnik spotkania samodzielnie mógł przygotować kod oraz interfejsy potrzebne do realizacji obliczeń czy modyfikacji danych do jakich ma dostęp. Utworzył menu do aplikacji, zaprogramował dodatek, który będzie mógł opublikować w swoim przedsiębiorstwie (dot Excela). Zautomatyzował cykliczną pracę.

Współpraca z: pmsocho oraz excelperfect


MCC_Sign

Jeśli jesteś uczniem bądź studentem, możesz umówić się na korki, które przygotują Cię do egzaminów z informatyki (o tematyce Office bądź warstwy programistycznej w języku VBA). Po zakończonym kursie otrzymasz certyfikat potwierdzenie pozyskanych umiejętności sygnowany przez  MVP Office Developer (przyznawany co roku od 2011 a na deser 3xMCC).

Terminy, zakres szkoleń oraz cena do uzgodnienia – czekam na twój mail.


Koszt szkolenia dla firm (realizowane u klienta):

1-dzień 2500,- (tylko prezentacja)
2-dni 3800,- (wraz z warsztatami)
3-dni 5100,- (wraz z warsztatami)

Ceny szkoleń podane są w kwocie Netto rozliczone przed realizacją usługi umówionej wg ustalonego wcześniej harmonogramu. Szkolenie przewidziane jest na dz. roboczy z przerwą umożliwiająca odejście od komputera (kawowa/obiadowa). W cenie zawarta jest ilość uczestników do 20 os w grupie. Ceny nie zawierają kosztów dojazdu lub rezerwacji hotelu (do 100 km w cenie kursu). Po szkoleniu osoby otrzymują indywidualny certyfikat uczestnictwa (dla każdego z pracownika, w ramach poświadczenia podniesienia kompetencji z omawianych tematów) wydanego przez Microsoft MVP Office Development.

Przygotowanie:

  • Rezerwacja sali umożliwiającej przeprowadzenie szkolenia i prezentacji danych
  • Ekran projekcyjny lub Public Display (Projektor jako opcja przy zamówieniu)
  • Komputery do ćwiczeń dla każdego uczestnika (jeśli zakup szkolenia wraz z warsztatami)
  • Zapewnienie przerwy kawowej lub przerwy obiadowej (20-30 min)
  • Lista obecności przekazana przed spotkaniem (przygotowanie certyfikatów)

Możliwe przeprowadzenie szkolenia w oparciu o własne potrzeby klienta (na podstawie potwierdzonej lub przekazanej listy zagadnień), opracowanie realizowane indywidualnie.


UWAGA

Masz wątpliwości co do Covid-19, zajęcia mogą być prowadzone On-line.

:, , , , , , , , ,

Leave a Reply