VBATools

Konkurs z Niezbędnik dla Exelomaniaków – Określ swój Styl

by on Apr.17, 2022, under Newsy

Konkurs kierowany jest do wszystkich chętnych, którzy na podstawie wygenerowanego kalendarza chcieliby wyrazić swoje emocje lub excelowy profesjonalizm. Kalendarz ten stanowi najnowszy moduł dodatku do Excela. Dodatek jest bezpłatny dla osób fizycznych.

This image has an empty alt attribute; its file name is Konkurs_Styl.png

Możesz używać wszystkich opcji interfejsu oraz poddać arkusz z kalendarzem własnoręcznej edycji, bez zmiany treści która ma wynikać z użytych opcji.

Aby wziąć udział w konkursie należy określić nazwę dla stworzonego kalendarza, wysłać ekran konfiguratora [prscr] w treści maila oraz Arkusz z kalendarzem jako załącznik.

Uwaga: Poruszamy się tylko w standardowej palecie czcionek i kolorów (użycie zainstalowanych innych czcionek, z poza domyślnego systemu, nie będzie brana pod uwagę).

Zostanie wybranych najlepszych 10 propozycji. Wynik konkursu zostanie opublikowany na stronie vbatools.pl oraz w grupie FB Grupa wsparcia – MS Excel praktyczne porady

Jeśli nadesłanych prac będzie mniej (mając na uwadze ostatni konkurs) nie gwarantuje, że każda zostanie opublikowana.

Imiona wraz z Nazwiskami lub Nicki (jak kto woli) dla uhonorowania pomysłodawców zostaną wraz z nazwą stylu zapisane w dodatku przy następnej poprawce.

Prace wysyłamy na adres: konkurs@vbatools.onmicrosoft.com z tytułem: “Określ swój styl”. Termin końcowy nadsyłania prac do końca maja 2022.


Ogłaszam wyniki konkursu:

Zwycięzca jest tylko jeden… choć było ok 1,5 msc na zrobienie czegokolwiek, to jednak poza Patrykiem Samborskim nikomu więcej się nie chciało. A szkoda bo rozwiązanie dla os fizycznych darmowe, a możliwości jakie daje jest mnóstwo.

Zatem zaproponowany przez niego widok, przy następnym UPG jego kalendarz do wyboru w interfejsie będzie stanowił gotowca “SQL-friendly”.

Sam planowałem dodać parę widoków, ale rozwiązanie musi mieć jakąś “poczytność/używalność” z poza setkami lajków na FB faktycznie jest z tym słabo. Może szkoda czasu aby ciągnąć temat tylko dla siebie w ekspresowym tempie, skoro mnóstwo tematów w około jeszcze czeka na realizację.

Pozdrawiam i pozdrawiam Patryk i dziękuję za zaangażowanie.

:,

Leave a Reply