VBATools

Zamiana treści prezentacji

by on Oct.17, 2013, under Oprogramowanie, Power Point, Płatne

Dodatek_Zmiana_treści_prezentacji2Dodatek za drobne:

Dzięki temu dodatkowi możesz dokonać edycji tekstu wszystkich obiektów umieszczonych na slajdzie, bez konieczności ich przesuwania.

W niektórych przypadkach ilość elementów oraz utworzona nań animacja sprawiają, iż późniejsza ingerencja w prezentacje jest bardzo czasochłonna. Teraz jednym kliknięciem przywoływany jest interfejs, w którym jest możliwość wpisania, dopisania lub zmiany istniejącej treści.

Dodatek jest przydatny kiedy konieczne jest dokonanie tłumaczenia prezentacji obcojęzycznej. Suchy, kompletny tekst i możliwość jego całkowitej podmiany względem wyświetlonej kolejno listy obiektów takich jak:

  • Tytuły,
  • Pod tytuły,
  • Pola tekstowe (w tym punktatory),
  • Opisy umieszczone w kształtach,
  • Grafika SmartArt

Odświeżono wersję dodając możliwość zmiany nazwy pola zawierającego tekst, powiększono okno oraz dodano możliwość cofnięcia zmian z ekranu interfejsu i przystosowano do wersji x64.


Jeśli nie chcesz ślęczeć nad przesuwaniem obiektów po to aby zmienić w nich treść to zdanie dla tego dodatku. Sprawdź ile czasu poświęcisz nad wyszukaniem elementów do zmiany i czy nie warto użyć tego narzędzia!

Dodatek zgodny z Office >= 2010 (oraz 365) dla 32/64bit

Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.
:, , , , , , , ,

Leave a Reply