VBATools

Promocje ilościowe VBATools

by on Jan.09, 2018, under Promocje

Składając zamówienie na naszym portalu możesz ubiegać się o upust przy zakupie oprogramowania VBATools.pl.

Wyróżniamy dwie grupy docelowych klientów.

Reprezentujesz firmę, ilość robi cenę. Im więcej, tym taniej. Po lewej przykładowe ceny produktów i progi upustów. Jesteś osobą fizyczną, poleć nas, a dostaniesz za to zwrot w wysokości 25% za każdą realizację zamówienia. Po prawej przykłady na przykładowo podanych cenach rozwiązań:

Dla klientów instytucjonalnych, do których kierowana jest promocja ilościowa, dzięki której każdy zakup licencji jest premiowany upustem od ceny pierwotnej. Upust dotyczy wielu ilości licencji wybranego rozwiązania, realizowane w momencie złożenia zamówienia. Nie dotyczy zakupu kilku różnych rozwiązań składających się na pow. ilość oraz nie dotyczy realizacji rozłożonej w czasie. Upust ilościowy dotyczy wszystkich rodzajów licencji (również ENT), jednakże z uwagi na różne ceny produktów, nie są one w pow. tabeli podane wprost jako przykład. Promocja nie dotyczy wykonywanych usług (USL).

Dla klientów indywidualnych, promocja rabatowa jest odroczona w czasie i powielana wielokrotnie w ramach realizacji zamówienia, tylko od poleconych odbiorców. Czyli w formularzu zamówienia, momencie składania zamówienia osoba kupująca w polu “Wpisz źródło polecenia tych rozwiązań” powinna umieścić imię i nazwisko osoby polecającej. Jeśli istnieje taki klient indywidualny, który kupił to samo rozwiązanie, będzie przysługiwać mu zwrot ustalony w pow tabeli. Polecona osoba powinna do 14 dni zwrócić się z prośbą, o przelanie na wysłany nr konta przysługującej kwoty lub w tym czasie przeznaczyć je na inne rozwiązania z projektu VBATools.pl. Po tym okresie nie będzie można uzyskać zwrotu.

*Dodatkowo Dla osób nieinstytucjonalnych w ramach promocji upust, w wysokości podatku VAT (podana cena jest ceną brutto, a dla firm doliczany jest obowiązujący podatek).

Zakup w systemie subskrypcyjnym również podlega pow promocji na takich samych zasadach upustu cenowego. 

Promocja przedstawiona pow. jest ważna od dnia dzisiejszego 2018-01-09 do odwołania. Ostatnia aktualizacja 2020-12-12.

:, ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała