VBATools

Promocje ilościowe VBATools

by on Jan.09, 2018, under Promocje

Składając zamówienie na naszym portalu możesz ubiegać się o upust przy zakupie oprogramowania VBATools.pl.

Wyróżniamy dwie grupy docelowych klientów.

Reprezentujesz firmę, ilość robi cenę. Im więcej, tym taniej. Po lewej przykładowe ceny produktów i progi upustów. Jesteś osobą fizyczną, poleć nas, a dostaniesz za to zwrot w wysokości 25% za każdą realizację zamówienia. Po prawej przykłady na przybliżonych cenach rozwiązań:

Dla klientów instytucjonalnych, do których kierowana jest promocja ilościowa, dzięki której każdy zakup licencji jest premiowany upustem od ceny pierwotnej. Upust dotyczy wielu ilości licencji wybranego rozwiązania, realizowane w momencie złożenia zamówienia. Nie dotyczy zakupu kilku różnych rozwiązań składających się na pow. ilość oraz nie dotyczy realizacji rozłożonej w czasie. Upust ilościowy dotyczy wszystkich rodzajów licencji (również ENT), jednakże z uwagi na różne ceny produktów, nie są one w pow. tabeli podane wprost jako przykład. Promocja nie dotyczy wykonywanych usług (USL).

*pow. podana cena zaczynająca się od wartości 60pln to cena przykładowa, którą należy sobie podmienić na faktycznie aktualną cenę proponowanego rozwiązania.


Dla klientów indywidualnych, promocja rabatowa jest odroczona w czasie i powielana wielokrotnie w ramach realizacji zamówienia, tylko od poleconych odbiorców. Czyli w formularzu zamówienia, momencie składania zamówienia osoba kupująca w polu “Wpisz źródło polecenia tych rozwiązań” powinna umieścić imię i nazwisko osoby polecającej. Jeśli istnieje taki klient indywidualny, który kupił to samo rozwiązanie, będzie przysługiwać mu zwrot ustalony w pow tabeli. Polecona osoba powinna do 14 dni zwrócić się z prośbą, o przelanie na wysłany nr konta przysługującej kwoty lub w tym czasie przeznaczyć je na inne rozwiązania z projektu VBATools.pl. Po tym okresie nie będzie można uzyskać zwrotu.

Ponadto dla osób nieinstytucjonalnych w ramach promocji upust, w wysokości podatku VAT (podana cena jest ceną brutto, a dla firm doliczany jest obowiązujący podatek).


Zakup w systemie subskrypcyjnym również podlega pow promocji na takich samych zasadach upustu cenowego. 


W przypadku rezygnacja z części zamówienia (możliwość odstąpienia od umowy w aplikacjach oznaczonych odpowiednim symbolem “możliwość zwrotu 14 dni“), wartość upustu będzie odliczona od kwoty zwrotu. 


Promocja przedstawiona pow. jest ważna od dnia dzisiejszego 2018-01-09 do odwołania. Ostatnia aktualizacja 2021-10-24.

:, ,

Leave a Reply