VBATools

Porządki, czyli kasowanie dostępów

by on May.22, 2019, under Newsy

Suport dla klientów w projekcie VBATools jest prowadzony na pół roku od chwili zakupu ostatniego oprogramowania. Sprowadza się on do podtrzymania miejsca pobierania zakupionych przez siebie rozwiązań oraz serwis tychże. Dostęp bo o nim tutaj mowa można przedłużyć dokonując zakupu nowego oprogramowania lub odnawiając dostęp po przez jego aktualizację.

Czas 6mc jednak się szybko kończy, a klienci nie liczą się z tym, aby zadbać o jego przedłużenie. Aktualnie przeprowadzamy reset dostępów, także jeśli komuś, kto zakupił oprogramowanie nieumyślnie cofnięto dostęp, proszę o komentarz pod spodem lub maila. Zostanie on niezwłocznie przywrócony. Cena aktualizacji jest stała i symboliczna zarazem, która wynosi 30pln netto* za jedno rozwiązanie (bez względu na ilość jego licencji), równoważny ona przygotowanie nowej instalacji dla klienta.

Przypominamy że nasze oprogramowanie nie jest abonamentowe i nie jest limitowane czasowo, jednakże udostępnienie i suport już tak. Jeśli reinstalujesz swój komputer, a nie zadbałeś o kopię zapasową odnów swoją licencję kupując nowszą wersję lub zainteresuj się przedłużeniem swojego konta przez wybór jednego z naszych rozwiązań, którym do tej pory nie byłeś zainteresowany w okresie przed ukończeniem supportu co powinno przedłużyć jego utrzymanie.

*tutaj jak zawsze, w ramach promocji klient indywidualny ma taniej o VAT.

:, , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała