VBATools

MVP Office Development 2017

by on Jul.06, 2017, under Newsy

Przecieki jakie do nas dochodzą poprzez obecna media i elektroniczny obieg informacji są już standardem. Część z nich się potwierdza, a cześć z nich to machina marketingowa lub też czysta dezinformacja. Na szczęście nie ominęła mnie nagroda MVP przyznana po raz 7-dmy, choć oficjalnego maila jeszcze nie otrzymałem. Do tej pory pogłoska nie była mrzonką to też mogę być w 100% pewny, za co jestem wdzięczny komisji oceniającej mój wkład w rozwój i pomoc dot produktów MS.

I tym razem otrzymałem kwit z FedExa, który jak zwykle wpadnie w odprawę celną i cześć działu logistycznego będzie się za głowę łapać cóż to za przedmioty podwójnego zastosowania trafiają do mnie prosto z Redmont.

Oczywiście że podwójne zastosowanie ma tutaj miejsce. Zajmują one honorową część reprezentacyjną oraz cześć emocjonalną. Wkład w tworzenie artykułów, pomoc online oraz rozwijanie projektu VBATools nie pozostał bez echa.

Czekam więc z błogim spokojem, już dziś świętując to nadchodzące obwieszczenie przyznania kolejnego krążka statuetki MVP Office Development.

 

Edit 2017/07/11

Jest, nareszcie oczekiwana przesyłka. Mail tego roku nie doszedł, ale paczka, jak najbardziej. Tym razem dyplom podpisany (przedruk) od samego Nadelli (Chief Executive Officer) zmieniony pin na okrągły na magnes (nie na szpilę), płachta naklejek (tym razem ktoś się zorientował, że poprzednie edycje się rozmazywały więc patch v1.1 już jest lakierowany), dwie metalizowane naklejki (nowość) oraz oczywiście lekko inny krążek. Ten z przedziałem na 2 lata (może dla tego iż moje rozdanie jest w drugiej połowie roku, co mogło trochę rzutować na ważność przyznanej na 12 mscy nagrody).

Tego roku mamy już całkiem sporą grupkę Polskich MVP. Jest to bardzo dobra wiadomość ponieważ na arenie międzynarodowej jest to nieocenioną wizytówką. Niewątpliwie takie działy jak Usługi chmurowe Azure czy .NET to bardzo dobry kierunek aby pokazać się z jak najlepszej strony. Już za parę lat z pewnością informatyka, która wkroczyła do szkół zacznie owocować nie tylko rzeszą graczy, ale i konstruktorów, projektantów i wynalazców mających za cel oprogramowanie maszyn czy podzespołów opartych na bardzo wydajnych procesorach.

:,

1 Comment for this entry

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of Anorak
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of kabzinski
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała