VBATools

Imieniny kontaktów

by on Nov.12, 2019, under Oprogramowanie, Outlook, Płatne

Jeśli chcesz być uprzejmy to uhonoruj swojego odbiorcę, pamiętaj o nim wysyłając do niego kartkę. Brzmi staroświecko, tak na dzisiejsze czasy, ale gdy sam taką otrzymasz z pewnością dobrze się poczujesz.

Dodatek ten jest połączeniem kalendarza imieninowego z książką adresową, dzięki któremu można wyszukać potencjalnych solenizantów lub podając dowolne imię wyszukać w jakie dni może ona lub on obchodzić uroczystość.

Podczas wyszukiwania zauważysz pasek postępu, a po odszukaniu kontaktów będziesz miał możliwość wygenerowania nowej wiadomości z jego adresem lub wygenerować email oparty na przygotowanym wcześniej szablonie wiadomości.

Jeśli mechanizm wyszuka kilka kontaktów można zaznaczyć te kontakty, do których chcemy wygenerować wiadomości.

Solenizant może też zostać wyszukany przez wpisanie dowolnej frazy, a po wyszukaniu możesz również przygotować maila i zaplanować do wysyłki na konkretny wybrany z listy dzień, albo odnotować ten fakt w kalendarzu, aby się wcześniej przygotować np zorganizować mu niespodziankę. Fajnie i proste:

Przygotowano wersję, w której można dokonywać wyboru różnych książek adresowych, aby sprawdzać imiona umieszczonych w nich kontaktach. Dotyczy to również imion wpisanych ręcznie.

Można też wybrać pomiędzy imionami głównymi jak i mniej popularnymi dopisanymi do niektórych zestawień solenizantów.

Mały upg tworzący v4, polegający na pokazaniu urodzin na wybrany z kalendarza dzień lub dla imienia wpisanego z ręki, pobierane z informacji zapisanej w kontakcie.


 

Możesz zgłosić się po DEMO programu i sprawdzić choć cześć funkcjonalności

Możesz pobrać DEMO programu i sprawdzić cześć funkcjonalności dodatku.

Dodatek zgodny z Office >= 2013 (oraz 365) dla 32 i 64bit


Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.

:, , , , , , , ,

Leave a Reply