VBATools

Oprogramowanie w modelu subskrypcyjnym

by on Dec.14, 2020, under Newsy

Większość serwisów informatycznych ma na celu podwyższać standardy swoich wyrobów jak i gwarantować stały dostęp do nowości swoim klientom. Aby zapewnić taki model sprzedaży wprowadzamy sprzedaż subskrypcyjną opartą na mniejszej corocznej opłacie stałej.

Każdy z klientów otrzyma numer aktywacyjny swojego produktu, który będzie strażnikiem dostępu do usługi. Model taki wprowadzamy z początkiem 2021r i będzie on dostępny dla większości produktów z oferty VBATools. Każdy z produktów, będzie posiadał cenę stałą, lub subskrypcyjną (lub obie do wyboru) podaną w opublikowanym cenniku.

Bez względu na oferowany, zaraz po zakupie, serwis dostępowy równy 6-msc obowiązujący na licencje wieczyste, będziesz mógł w systemie subskrypcyjnym otrzymać go dla całości czasu trwania wykupionej subskrypcji. Gwarantuje on bezpłatny dostęp do najnowszej wersji oprogramowania (zawsze nowa wersja do pobrania) oraz miejsce na pobieranie zakupionego oprogramowania, instrukcji obsługi oraz dokumentacji księgowej. Wszystkie wersje dodatków COM będą posiadały komunikat o wydaniu nowej wersji, zatem nie będziesz się musiał się tym przejmować o ile oczekujesz jakiś nowości bądź wdrożenia omawianych na grupie FB zmian.

Co więcej, będziemy przygotowani do możliwości anulowania transakcji na nie dalej niż 14 dni od dokonania zakupu, co rozwiązuje problemy z niewłaściwym zrozumieniem opisu przedstawianych programów.

W pierwszej kolejności objętych programem subskrypcyjnym będą aplikacje konsolowe oraz dodatki COM. Dodatki Add-in zostaną dołączone w późniejszym trybie.

:, , ,

Leave a Reply