VBATools

Oprogramowanie w modelu subskrypcyjnym

by on Dec.14, 2020, under Newsy

Większość serwisów informatycznych ma na celu podwyższać standardy swoich wyrobów jak i gwarantować stały dostęp do nowości swoim klientom. Aby zapewnić taki model sprzedaży wprowadzamy sprzedaż subskrypcyjną opartą na mniejszej corocznej opłacie stałej.

Każdy z klientów otrzyma numer aktywacyjny swojego produktu, który będzie strażnikiem dostępu do usługi. Model taki wprowadzamy z początkiem 2021r i będzie on dostępny dla większości produktów z oferty VBATools. Każdy z produktów, będzie posiadał cenę stałą, lub subskrypcyjną (lub obie do wyboru) podaną w opublikowanym cenniku.

Bez względu na oferowany, zaraz po zakupie, serwis dostępowy równy 6-msc obowiązujący na licencje wieczyste, będziesz mógł w systemie subskrypcyjnym otrzymać go dla całości czasu trwania wykupionej subskrypcji. Gwarantuje on bezpłatny dostęp do najnowszej wersji oprogramowania (zawsze nowa wersja do pobrania) oraz miejsce na pobieranie zakupionego oprogramowania, instrukcji obsługi oraz dokumentacji księgowej. Wszystkie wersje dodatków COM będą posiadały komunikat o wydaniu nowej wersji, zatem nie będziesz się musiał się tym przejmować o ile oczekujesz jakiś nowości bądź wdrożenia omawianych na grupie FB zmian.

Co więcej, będziemy przygotowani do możliwości anulowania transakcji na nie dalej niż 14 dni od dokonania zakupu, co rozwiązuje problemy z niewłaściwym zrozumieniem opisu przedstawianych programów.

W pierwszej kolejności objętych programem subskrypcyjnym będą aplikacje konsolowe oraz dodatki COM. Dodatki Add-in zostaną dołączone w późniejszym trybie.

:, , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała