VBATools

Ocena wiarygodności informacji

by on Jan.22, 2014, under Usługi

Dodatek_Ocena_wiarygodnosci_informacji

Masz podejrzenie, że twoje wiadomości mailowe zostały podrobione, pliki załączników nie są oryginalne (zostały zmanipulowane) co powoduje komplikacje wywiązania się z umowy. Skontaktuj się w celu weryfikacji wiarygodności tych informacji. Nasza specjalność to MS Outlook w rozumieniu otrzymanej lub wysyłanej poczty elektronicznej oraz pliki pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint).

W ramach opinii eksperckiej, potwierdzamy lub wydajemy opinie negatywną, co do wiarygodności przechowywanych umów, wycen, zleceń czy innych dokumentów elektronicznych związanych umową dotrzymania utworzonych w MS Office. Wskazujemy słabe punkty, które mogą być przyczyną podważenia wiarygodności lub potwierdzamy ich niezaprzeczalną lub wysoce prawdopodobną oryginalność w oparciu o dowody: zgodność z czasem emisji lub kierunku pochodzenia (na jakim komputerze zostały one utworzone lub zmodyfikowane). Na mocy otrzymanych uprawnień, opinia ta będzie honorowana w instytucjach publicznych.

Wycena usługi jest dobierana indywidualnie w zależności od czasu potrzebnego na wykonanie ekspertyzy oraz ilości badanego materiału.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w komentarzu lub czekam na twój mail.

:, , ,

Leave a Reply