VBATools

MVP Office Development 2021

by on Aug.05, 2021, under Newsy

W tym roku inaczej niż w poprzednich latach ponieważ marketing programu MVP w MS zmieniono składnię dla obdarowanych i list informacyjny wygląda moim zdaniem gorzej. Nie będę go zatem cytował, niemniej jednak takowy otrzymałem. Dla mnie to dodatkowa radość bo to 10cio latka. Spodziewam się też dostać nowy niebieski krążek jaki co 5 lat ma zadanie pomniejszać piramidę szkła na głównej statuetce. Zatem może w paczuszce będzie coś więcej. Oczywiście nie ma to znaczenia, ot taki folklor marketingowy.

Na polu osiągnięć nic się nie zmieniło. Pogłębiam ilość projektów w wersji COM, a VBA trochę stoją odłogiem. W sumie można powiedzieć że jest 100:100. W tym roku każdy COM ma swój numer licencyjny i będę powoli szedł w wersje DEMO zmieniane na Full po wpisaniu numerka. Na tą chwilę DEMO osobno, a dla Klientów osobno. Wiele rozwiązań otrzymało swój UPG inne też po zgłoszeniu klientów otrzymały poprawkę lub jakąś dodatkową funkcjonalność.

Zaraza i globalna panika z Covidem nie ustępuje, ludziom się przestaje chcieć robić. Ci co musza wracać do biurka, powoli to robią, ale nie rzucają się na rozwiązania zwracając uwagę jak dobrze było im nie robić kompletnie nic. No ale z pustego tylko socjalista naleje więc powoli widać, ze to droga donikąd. Z tego też powodu projekt Outook-add nie wypalił no i nie wiem czy będę miał parcie na inwestowanie w tłumaczy i budowanie aplikacji tak, aby były dostępne w innych krajach. Pewnie tak, ale trzeba przyjąć inna strategię. To był po prostu zły moment.

Jak przyjdzie krążek to zmodyfikuje ten post i pokarzę jak się prezentuje statuetka,…a na razie leje z nieba od samiuśkiego rana i Fedexa nie widać.

Errata 2021-08-26 – dojechał… no ale tylko z białym. a tutaj jeszcze niebieski 🙂

Errata 2021-09-15 – jest i niebieski. Ładny no i mniej szkła (reszta idzie do szuflady).

:,

Leave a Reply