VBATools

Lista płac z exportem do Multicash

by on Mar.12, 2010, under Excel, Oprogramowanie, Płatne, Shareware i Trial

Potrzebujesz określić wysokość pensji i wysłać dane do realizacji?

Lista_plac_1Lista płac to dodatek, w którym określisz poziom pensji dla pracowników, wyślesz zadeklarowane dane do księgowej celem pomniejszenia podatkowego czy obciążeń urlopowych, określisz dodatki pracownicze i wygenerujesz plik wsadowy do systemu Multicash.

Realizacja świadczeń zasadniczych czy dodatków poza kafeteryjnymi można realizować za pośrednictwem programu Lista Płac. Jego zaletą jest możliwość wysłania danych do biura księgowości (jako arkusz XLS w prostej postaci, pocztą elektroniczną) i zaimportowanie po poprawkach chorobowo-podatkowych, następnie można wygenerować plik w systemie Multicash niezbędny do realizacji przelewów. Dodatkowo przygotowano import w formacie plików .csv różniący się standardem stosowanym w mBank.

Rozwiązanie posiada konfigurator dodatku, w którym definiujemy dane przedsiębiorstwa oraz realizujemy eksport oraz import bazy danych, statystykę płac wybranego z listy wypłat pracownika. Dodatkowo w dodatku możemy skorzystać z logów eksportu danych oraz raport płatności w okresie, ponieważ ilość przygotowanych plików bankowych może być realizowana częściej niż 1 raz w mscu.

Program został napisany w 2010 i w dalszym ciągu realizuje swoje zadanie w jednej z Krakowskich firm. Po kilku transformacjach został przygotowany do zaoferowania jako “produkt z pudełka”.

Zatem – jeśli posiadasz potrzebę szybkiego eksportu danych do banku, to rozwiązanie “Lista płac” jest sprawdzone i gotowe do uruchomienia na każdym PC z systemem Windows w MS Excel. Rozwiązanie, korzysta z kontrolki CC Listview.

Jeśli jesteś zainteresowany przetestowaniem tego rozwiązania, jesteśmy gotowi wysłać Ci demo dodatku, aby sprawdzić jego zastosowanie w praktyce. Napisz do nas w komentarzu tego opisu.

vbatools_koszt_200Pliki Multicash (.pli) są obsługiwane przez: Deutsche Bank, PKO BP, ING Bank Śląski, Fortis Bank Polska, Raiffeisen Bank Polska i Bank BPH, (.csv) w mBank

Potrzebujesz czegoś prostszego – np sam Eksport do Mulicache oto on.

Dodatek zgodny z Office >= 2010 (oraz 365) dla 32/64bit

Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.
:, , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała