VBATools

Kontener na dodatki?

by on Apr.27, 2014, under Excel, Freeware, Oprogramowanie

Kontener_na_dodatki_3Dzięki temu dodatkowi, przy zakupie większej ilości rozwiązań VBATools będziesz mógł wybierać te, które potrzebujesz na dana chwilę uruchomić. Rozwiązuje to problem obciążenia, podczas startu samej aplikacji, która zwykle uruchamia wszystkie dostępne dodatki, co przekłada się na czas kiedy użytkownik może przystąpić do pracy. Natomiast w interfejsie można wskazać dowolną lokalizację, w której znajdują się pliki uruchamiane przez MS Excel albo skróty do nich “.lnk”, “.exe” lub pliki excela umieszczone w lokalizacji dodatku. Będą one wyświetlone na liście gotowe do uruchomienia.

Nie martw się o dodatkowe koszty – to rozwiązanie otrzymasz całkowicie za darmo! kiedy twoje zamówienie będzie opiewało na co najmniej 5 różnych rozwiązań VBATools, bez względu na termin ich zakupu.

Dodatek korzysta z kontrolki ListView zestawu CC1. Sprawdź Czy mój system współpracuje z kontrolkami CC. Aktualna wersja nosi nr 5 i posiada automatyczne przeniesienie linków z Auto-startu Excela jak i generowanie linków do wskazanych plików do wskazanego folderu, podobnie jak kasowanie wybranych pozycji z listy dodatku używając prawego klawisza myszy.

Oto jak ten dodatek działa w praktyce (pokaz w wersji 1) zobacz na YouTube:

Dodatek zgodny z Office >= 2010 (oraz 365) dla 32/64bit

Zainteresowani zakupem dodatku proszeni są o kontakt i zapoznanie się z warunkami licencji.

(c) Shon Oskar – www.VBATools.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość tego artykułu nie może być powielana ani publikowana bez zgody autora.
:, , , , , , ,

Leave a Reply