VBATools

Konkurs Noworoczny 2013

by on Dec.16, 2013, under Newsy

Perfect & Practical oraz VBATools fundatorem nagrody dla ExcelForum 

EF_konkurs_2_Baner

Drugi konkurs największego portalu Excelowego w Polsce. Do wygrania dowolny wskazany przez zwycięzcę film, CD, audiobook lub książkę w ilości 1 sztuki, o wartości do 50 PLN wraz z przesyłką. Ponadto otrzyma ona jeden dowolnie wybrany przez siebie dodatek z szerokiej oferty na ten moment 43 “dodatki za drobne” do pakietu MS Office, proponowanych na stronie sponsora VBATools.

Druga nagroda – 2 dowolnie wybrane dodatki z grupy “za drobne”, Trzecia nagroda – jeden dowolnie wybrany dodatek  z grupy “za drobne” od sponsora konkursu.

Zasady oraz termin ogłoszenia wyników na stronie fundatora pierwszego miejsca Perfect’n’Practical.

EF_Konkurs_2Konkurs zakończony. Porażająca ilość odpowiedzi odsłoniła również jedną niespodziankę. Szbill62 utworzył aż 51 formuł spełniających założenie konkursowe i po podliczeniu punktów wysunął się na prowadzenie przed modkami ExcelForum. Czekać tylko kiedy zacznie zbierać pkty. i zasili szeregi najlepszych. Pokazał klasę – wielkie brawa.

To iż konkurs Mikołajowy dobiegł końca czekam na wiadomości dotyczące przydzielenie licencji na dodatki, które były częścią nagrody. Termin odbioru do końca msca. stycznia.

Jeszcze raz Gratuluje wszystkim uczestnikom.

:, ,

Leave a Reply