VBATools

Koniec Outlook.pl Forum

by on Apr.01, 2022, under Newsy

Niestety forum https://www.outlook.pl/forum/ istniejące przez 15 lat, utworzone przez firmę CodeTwo (czyli bardziej znanych jako projekt marketingowy HRejterzy) został zamknięty 1/04/2022.

Byłem na nim moderatorem oraz twórcą artykułów gdzie odpowiadałem na wasze pytania. To iż atrakcyjność przedsięwzięcia z msc na msc spadała, to twórca podjął decyzję likwidacji. Na nim zostało mnóstwo kodu VBA, artykułów z gotowymi krokami rozwiązań, szeregu problemów związanych z Outlookiem w waszych pytaniach, powiązanych z innymi aplikacjami Office. Zatem jeśli byliście cichymi sympatykami no to szkoda że cichymi, a jeśli z tyłu głowy wam świtała myśl “a zajrzę i będzie jak znalazł” no to już za późno. Było mi bardzo przyjemnie tam się z wami spotkać, no ale już nie tutaj.


Zatem jeśli macie problem z aplikacją Outlook, konfiguracją, odszukaniem funkcjonalności, to zapraszam do wyrażenia tego na forum MS, gdzie również jestem moderatorem i w ramach darmowej pomocy spróbuje wam zasugerować rozwiązania.

Większość artykułów mojego autorstwa, które wzbogacały Outlook.pl/forum są nadal dostępne na łamach tej witryny.

A jeśli chcecie coś zautomatyzować, zlecić jakiś kod lub przygotowany na miarę dodatek, współpracujący z waszymi systemami, plikami i robiący fantastyczne rzeczy, to zapraszam do kontaktu w komentarzu pod tym postem. Z pewnością da się go opracować tak aby obydwie strony były zadowolone.

Tymczasem na otarcie łez przyszła paczka dla wytrawnego informatyka…
Gustowne, nieprawdaż?

:, ,

Leave a Reply