VBATools

Hasło załacznika inne dla każdego odbiorcy maila

by on Aug.28, 2013, under Newsy

Dodatek_Korespondencja_seryjnaOstatnie Newsy dotyczące jednej z największych aplikacji VBATools – “Generator maili spersonalizowanych”, były publikowane na łamach tego blogu w 2010 r.Do tej pory nie było wyraźnych przesłanek aby powiększać jego funkcjonalność ani poprawiać kod który nim zarządza.

Cieszy się on już liczną grupą użytkowników, a to z tytułu zerowych kosztów utrzymania oraz zachowania prywatności korespondencji i danych adresowych klientów, (czego nie można powiedzieć o mechanizmach webowych, dostępnych na naszym rynku za pośrednictwem przeglądarek internetowych).

Przypomnienie Generatora Maili w Newsach nie ma jedynie charakteru informacyjnego, ale publikacji nowej wersji. Nr#12 posiada możliwość nadania haseł indywidualnych dla każdego z zadeklarowanych odbiorców. Wprowadzenie haseł jest analogiczne do stosowania nowej kolumny danych, wykorzystanych w treści wiadomości. Kolumna HASŁO będzie automatycznie rozpoznawana, gdy użytkownik określi ścieżkę docelową załączników i wciśnie przycisk ich pakowania. W przypadku braku opisywanej kolumny, aplikacja zachowa się stosując hasło identyczne dla wszystkich odbiorców, gdy zostanie ono wpisane do interfejsu.

GM_1,12_HasloZalacznika

Stosowanie kolumny HASŁO ma pierwszeństwo przed hasłem podanym w interfejsie, co należy wziąć pod uwagę podczas generowania wiadomości do wysyłki.

Wkrótce do pobrania ze strony produktu.

:, , , , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of kabzinski
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała