VBATools

Hasło załacznika inne dla każdego odbiorcy maila

by on Aug.28, 2013, under Newsy

Dodatek_Korespondencja_seryjnaOstatnie Newsy dotyczące jednej z największych aplikacji VBATools – “Generator maili spersonalizowanych”, były publikowane na łamach tego blogu w 2010 r.Do tej pory nie było wyraźnych przesłanek aby powiększać jego funkcjonalność ani poprawiać kod który nim zarządza.

Cieszy się on już liczną grupą użytkowników, a to z tytułu zerowych kosztów utrzymania oraz zachowania prywatności korespondencji i danych adresowych klientów, (czego nie można powiedzieć o mechanizmach webowych, dostępnych na naszym rynku za pośrednictwem przeglądarek internetowych).

Przypomnienie Generatora Maili w Newsach nie ma jedynie charakteru informacyjnego, ale publikacji nowej wersji. Nr#12 posiada możliwość nadania haseł indywidualnych dla każdego z zadeklarowanych odbiorców. Wprowadzenie haseł jest analogiczne do stosowania nowej kolumny danych, wykorzystanych w treści wiadomości. Kolumna HASŁO będzie automatycznie rozpoznawana, gdy użytkownik określi ścieżkę docelową załączników i wciśnie przycisk ich pakowania. W przypadku braku opisywanej kolumny, aplikacja zachowa się stosując hasło identyczne dla wszystkich odbiorców, gdy zostanie ono wpisane do interfejsu.

GM_1,12_HasloZalacznika

Stosowanie kolumny HASŁO ma pierwszeństwo przed hasłem podanym w interfejsie, co należy wziąć pod uwagę podczas generowania wiadomości do wysyłki.

Wkrótce do pobrania ze strony produktu.

:, , , , ,

Leave a Reply