VBATools

Exper miesiąca na WSS

by on Jul.05, 2011, under Newsy

WSS_Expert_miesiacaWytężona praca wydała swoje owoce. Portal społecznościowy Windows Serwer System oraz równoległy CedeGuru.pl dodał do profilu VBATools informacje o uhonorowaniu mianem eksperta miesiąca.

Może to nie wiele, porównując ten fakt do “pracownika miesiąca” z restauracji FastFood, jednakże przyznanie takie dla programisty przez programistów jest czymś wyjątkowym.

Ilość porad w kategorii Office System stale rośnie a od jakiegoś czasu, również zaczęły się tam ukazywać porady dotyczące Outlooka, które to są naszego autorstwa. Trzymając kciuki mamy nadzieje że grono polskich MVP powiększy się o jednego członka (ale na razie o tym sza..), prace trwają.

p.s. Otrzymałem wyjaśnienie z WSS

„Owszem według pewnych reguł, które zostały kiedyś zdefiniowane – liczba Twoich punktów przekroczyła próg, który w danym miesiącu pozwalał uzyskać tytuł „Ekspert miesiąca”. Jednak od dłuższego czasu taki ranking nie jest publikowany, a wpis w profilu jest efektem ubocznym działania tego mechanizmu…

Czyli jest jak zawsze z MS – należy się – ale to efekt uboczny….

:,

2 Comments for this entry

  • Sceptyk

    Coś mi się wydaje, że “ekspert miesiąca” to wskazanie, że było się w “Top5” jeśli chodzi o punkty Club Online, jak jeszcze był boks “Top” CO, to wszyscy tam byli “eksperci miesiąca” z automatu. Niekoniecznie redakcja maczała w tym palce…

    • Oskar

      Właśnie aby się upewnić, (ponieważ nie zauważyłem abym jakoś szczególnie otrzymał komunikat o tym tytule), spenetrowałem zakamarki WSS i faktycznie nie znalazłem listy TOP. Faktycznie kiedyś rzuciła mi się w oczy, a teraz przepadła w natłoku spraw admina.

Leave a Reply