VBATools

Exper miesiąca na WSS

by on Jul.05, 2011, under Newsy

WSS_Expert_miesiacaWytężona praca wydała swoje owoce. Portal społecznościowy Windows Serwer System oraz równoległy CedeGuru.pl dodał do profilu VBATools informacje o uhonorowaniu mianem eksperta miesiąca.

Może to nie wiele, porównując ten fakt do “pracownika miesiąca” z restauracji FastFood, jednakże przyznanie takie dla programisty przez programistów jest czymś wyjątkowym.

Ilość porad w kategorii Office System stale rośnie a od jakiegoś czasu, również zaczęły się tam ukazywać porady dotyczące Outlooka, które to są naszego autorstwa. Trzymając kciuki mamy nadzieje że grono polskich MVP powiększy się o jednego członka (ale na razie o tym sza..), prace trwają.

p.s. Otrzymałem wyjaśnienie z WSS

„Owszem według pewnych reguł, które zostały kiedyś zdefiniowane – liczba Twoich punktów przekroczyła próg, który w danym miesiącu pozwalał uzyskać tytuł „Ekspert miesiąca”. Jednak od dłuższego czasu taki ranking nie jest publikowany, a wpis w profilu jest efektem ubocznym działania tego mechanizmu…

Czyli jest jak zawsze z MS – należy się – ale to efekt uboczny….

:,

2 Comments for this entry

  • Sceptyk

    Coś mi się wydaje, że “ekspert miesiąca” to wskazanie, że było się w “Top5” jeśli chodzi o punkty Club Online, jak jeszcze był boks “Top” CO, to wszyscy tam byli “eksperci miesiąca” z automatu. Niekoniecznie redakcja maczała w tym palce…

    • Oskar

      Właśnie aby się upewnić, (ponieważ nie zauważyłem abym jakoś szczególnie otrzymał komunikat o tym tytule), spenetrowałem zakamarki WSS i faktycznie nie znalazłem listy TOP. Faktycznie kiedyś rzuciła mi się w oczy, a teraz przepadła w natłoku spraw admina.

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała