VBATools

Dywersyfikacja działań – przygotowania do przeprowadzki

by on Jan.20, 2012, under Newsy

Nasz portal szykuje się do przeprowadzki. Ostatnie niepożądane czynności jakie zostały zafundowane przez obecnego ISP przechyliły szalę wcześniejszemu rozważaniu o słuszności migracji. Technet_labelBędziemy realizować działania migracji zasobów na początku przyszłego msca. Takie zmiany zwykle nie powinny odbić się niekorzystnie na użytkownikach portalu, jednakże nauczeni doświadczeniem chcemy aby dostępność do rozwiązań była możliwa również z poziomu innych dostawców usług.

Przy okazji zamiany serwera dysponować będziemy większą ilością  miejsca, co spowoduje możliwość przygotowania większej ilości tłumaczeń. Tymczasem aby zaspokoić głównie naszych obcojęzycznych użytkowników, większość z artykułów jest już dostępna na portalu TechNet.  Można je znaleźć jako rozwiązania Gallery w formie podpiętego kodu lub jako artykuły Wiki o kategorii How-To. Portal Microsoftu ma podpięty translator, także dane tam umieszczone będą możliwe do skorzystania również dla innych narodowości (nie posługujących się językiem angielskim).

Rozwiązanie umieszczone na Technecie będą skupiać się głównie na elementach programowania w całym pakiecie Office. Natomiast nowinki programistyczne dotyczące klienta pocztowego Outlook będą zawsze miały pierwszeństwo na Outlook.pl oraz na Outlook-center.com, które to oferują przekład w języku angielskim.

Chętnych w rozwinięciu tematyki i analizy problemów w programowaniu zapraszam na forum:

Zachęcam do tej formy kontaktu.

:, ,

Leave a Reply