VBATools

Dobrze – Tanio – Szybko

by on Nov.01, 2020, under Newsy

Z pewnością znacie ten schemat. Oczywiście każdy rzemieślnik chciałby realizować zamówienia tak, aby nie ograniczając kosztów, sprzedać jak najwięcej po jak najwyższej cenie.

Oczywiście nie jest to takie proste, ponieważ rynek weryfikuje oczekiwania i dyktuje warunki.

Jeśli się ktoś w tym nie odnajdzie to albo robi coś dla siebie (może kiedyś się sprzeda) realizując międzyczasie inne, chlebowe czynności albo wypada całkowicie z rynku.

Jak to jest z projektem VBATools?

Zatem uzupełnienie pow rysunku powinno być odpowiedzią na większość pytań:

C. Szybko i Tanio. W ofercie VBATools mamy przygotowanych ok 200 rozwiązań licencyjnych. Oferowane są one w znacznej większości przypadków poniżej kosztów ich wytworzenia, licząc na wielokrotną ich sprzedaż. Kupujesz zatem tanio, tle ile potrzebujesz i na nast dzień instalujesz i używasz. Za ilość w zamówieniu możesz liczyć na extra upust.

A. Dobrze i Szybko. Czyli znajdujesz rozwiązanie jakie mamy w ofercie, które Ci z grubsza odpowiada i zlecasz jego modyfikacje, która dopasuje go do osobistych oczekiwań. Płacisz za dniówkę pracy informatyka i jeśli ilość dni przekracza jeden tydzień, to nie płacisz za każdą licencję, a jedynie za pracę wykonanej modyfikacji. Jeśli to drobna modyfikacja, to obowiązuje cena poprawki+cena każdej licencji.

B. Dobrze i Tanio. Projekt VBATools realizowany jest gównie przez jednego programistę, jednego konsultanta i jednego księgowego, zatem koszty wew w VBATools są znacznie mniejsze niż w firmach z przerośniętą strukturą, gdzie cena wytworzenia produktu musi również wziąć to pod uwagę. Zgłaszasz zapotrzebowanie, przesyłasz dokumentacje i po kilku konsultacjach mailowych, masz dokładnie co chcesz! i nie ma ograniczeń licencyjnych.

A co gdy klient chce wykorzystać naszą wiedzę i możliwości użyte w projekcie do dalszej odsprzedaży? Zatem jako twórcy oprogramowania jesteśmy gotowi do negocjacji, niemniej jednak wszystkie projekty oferujemy konkretnemu odbiorcy i każdy z nich jest brendowany, czy to nazwą firmy lub imieniem kupującego, czy też jako prezent podanego prze kupującego z nazwy czy imienia. Zakup oprogramowania nie wiąże się w żadnym stopniu z przekazaniem praw autorskich. Aby rozszerzyć informacje polecam zaznajomienie się z naszym postanowieniem licencyjnym.

Na tą chwilę projekt VBATools nie finansuje się w pełni sam, ale też i nie musi. Mam jednak nadziej, że kiedyś będzie to autonomiczna inwestycja, która zyska taką możliwość wykluczając inne działania mające swój priorytet w realizacji.

Chętnych zapraszam do cennika lub do formularza zamówienia.

:, , , , ,

Leave a Reply

Ostatnio zalogowani:

Profile picture of vbatools
Profile picture of kabzinski
Profile picture of Anorak
Profile picture of Karol Stilger
Profile picture of Łukasz Kałużny
Profile picture of marcinmachalowski
Profile picture of Joanna Subik
Profile picture of programistaaccess
Profile picture of piotrpawlik
Profile picture of Emil Wasilewski
Profile picture of kicekpicek
Profile picture of coldfusion
Profile picture of Gosia Borzęcka
Profile picture of lukaszch
Profile picture of itadministracja
Profile picture of farbenia
Profile picture of rtynski
Profile picture of leszekbetlinski
Profile picture of Iv
Profile picture of Justyna Spychała